אנחנו יכולים לעזור לכם! השאירו פרטים לפני שיהיה מאוחר מדי!
תקציר המאמר - תוכן עניינים

התקרחות הינה תופעה המטרידה גברים בעיקר, וגורמת לירידה משמעותית בביטחונם ובתחושת הגאווה העצמית וביכולתם להתחיל עם בנות המין היפה. תופעה זו קשה אף שבעתיים כאשר היא מתבטאת אצל נשים.

מכיוון שלא פותחה והושלמה עדיין התרופה אשר עוצרת את נשירת השיער עצמה, או מצמיחה שיער חדש, גברים ונשים אלה תרים אחר תכשיר אשר יעלים או יטשטש את עובדת קירחותם. בדרך כלל ההתקרחות מתחילה באיטיות מאיבוד שערות מאמצע הקרקפת. לאחר פרק זמן מסוים, המשתנה מאדם לאדם, סביר להניח כי האדם יוסיף להתקרח אף בצדדים ומלפנים.

טופיק (TOOpik) הינו תכשיר המיועד לאנשים אשר יש על ראשם שיער, גם אם שיער דליל. תכשיר זה קשור לטיפולי הקונסילר המוצעים לראש הגבר. הוא מהווה, ברבים מהמקרים, תחליף טבעי יותר לפאה, מכיוון שהוא מספק מראה מלא יותר של השיער.

הטופיק מתאים במיוחד לבעלי דלילות מועטה יחסית, כך שאין שטח גדול מדי לכסות. טופיק יכול לענות גם על צורכיהם של אנשים לאחר ניתוח השתלת שיער המעוניינים בכיסוי הצלקות אשר נוצרו. כאשר ההתקרחות נוטה להיות בולטת יותר, ונשירת השיער מואצת, תכשיר זה ייחשב כבר לפחות טוב ולא יוכל לספק את הפתרון הדרוש.

מהו פתרון הטופיק?

הטופיק הינו אבקה אשר מפוזרת על השיער, במגוון הצבעים הקיימים, ונותנת לו מראה מלא ונפוח יותר. למעשה הוא עשוי מקווצות שיער טבעי ומחלקיקים מיקרוסקופיים של קרטין, מוטמע בשיער הטבעי ונועד לכסות אזורים דלילים.

הוא נצמד לקרקפת באמצעות חשמל סטטי אשר מועבר בין החלקיקים עצמם לבסיס הראש. הוא אינו מיועד לפתרון הבעיה, אלא הוא משמש כתכשיר המסייע במראה האסתטי. שיטת השימוש בו הינה נוחה ודורשת רק את פיזור האבקה על גבי האזורים הרצויים. הוא מופיע במגוון צבעים אשר יכולים להתאים לכל צבע שיער, ושומר על מראהו לפרק זמן ארוך.

יתרונו הגדול של תכשיר זה הוא בחוסר הפולשנות אותה הוא מייצג. במקום השתלת שיער, שזירה, מילוי שיער או פתרונות פולשניים אחרים, מצליח טופיק לשוות לשיער מראה נפוח ויפה. חסרונו הגדול של תכשיר זה הוא בכך שהוא משאיר סימני אבקה על הידיים, במידה והיה מגע עם השיער. מעבר לכך, בבריכה או באזורי מים, חומר זה יישטף ואף ישאיר סימנים.

רכישת טופיק

טופיק נמכר לרוב במספרות או בחנויות המתמחות לכך. לפני הקנייה, כדאי להתייעץ עם גורמים אשר מבינים ויכולים לנסות להתאים את התכשיר לסוג ולרמת ההתקרחות. מעבר לכך, כדאי להתייעץ ולקבל חוות דעת על התכשיר מחברים ומטופלים קודמים. כדאי לשים לב, כי קניית התכשיר מחייבת קניה חוזרת כעבור מספר חודשים. עובדה זו מהווה השקעה כלכלית, כמו גם רגשית ונפשית.

רבים מהרופאים ימליצו על תכשירי טופיק, וזאת משום שהוא נחשב בטוח יחסית ללא תופעות לוואי או סיבוכים פוטנציאליים כלשהם. התוצאות המתקבלות הינן מידיות, ולכן עשויות לעלות את הביטחון העצמי של אנשים אלה באופן משמעותי.

מעבר לכך, מאפשר טופיק מראה טבעי גם ממרחקים קצרים, כך שהוא אינו פתרון אשר מאכזב מבחינה זו. הוא יכול להישאר במקומו גם בתנאים קשים יותר כמו מזג אוויר חורפי ומים. ישנם אנשים רבים אשר מפאת בושה, לא מחויבים לספר על עובדת היותם משתמשים בתכשירי טופיק, לבת הזוג או חברים קרובים.

טופיק, בזכות התוצאות הטובות אשר הוא מבצע יכול להיות מוסתר מכל אותם גורמים שנחפוץ. מכיוון שמחירו של טופיק יכול להיות מאות שקלים, ישנם דרכים חדשות ויצירתיות להוזיל אותו, כמו למשל הוזלת התכשיר באמצעות קנייה מאובטחת באינטרנט.

Picture of אבי אפללו - מתמחה בפתרונות שיער
אבי אפללו - מתמחה בפתרונות שיער

מתמחה בפתרונות שיער ותוספות שיער רפואיות ומתקדמות באיזור הצפון. עם ניסיון של כ-23 שנה בתחום התוספות השיער.
המרפאה מנוהלת על ידי אבי אפללו, שמאחוריו, צוות עובדים המקצועי והמיומן אשר מקפידים להעניק לכל אחד מלקוחותינו שרות מקצועי ואדיב ו

מאמרים לקריאה נוספת
074-7765927
השתלת שיער בטורקיה? השאירו פרטים כבר עכשיו ונחזור אליכם בהקדם!