פאות

אנחנו יכולים לעזור לכם! השאירו פרטים לפני שיהיה מאוחר מדי!
תקציר המאמר - תוכן עניינים

משחר ההיסטוריה האדם השתמש בפאת שיער על מנת לפאר את עצמו. עם השנים, שינתה הפאה את שימושה, והפכה מאמצעי של פאר לאמצעי שימושי אשר מעניק לקרחים ולאלו הסובלים מנשירת שיער פיתרון איכותי, נוח ואף טבעי.

למילה פאה יש בדרך כלל קונוטציה שלילית, אך בשנים האחרונות, הפאות הופכות להיות יותר ויותר טבעיות ומעניקות מראה הולם לאלו אשר סובלים מהתקרחות או נשירת שיער.

פאות להתקרחות משמשות לרוב גברים, כי אם, ישנם מקרים נדירים בהן גם נשים סובלות מנשירת שיער או התקרחות כתוצאה ממחלות או מפגמים גנטיים.

פאות לנשים

הפאות של ימינו, עשויות שיער טבעי בצורה מוקפדת ומדויקת. הפיתרון של פאות מתאים מאוד לנשים אשר סובלות מאיבוד מסיבי של שיער ראשן. בעוד גברים מתקרחים יכולים להתהדר בקרחת מבריקה וסקסית, נשים נטולות שיער יאבדו בדרך כלל את הביטחון העצמי שלהן ויסתתרו תחת מעטה של מטפחות או כובעים.

פאות איכותיות מהוות פיתרון מצוין לנשירת שיער אצל נשים. את הפאה ניתן לבחור בהתאם לצבע השיער הטבעי ובתסרוקת אשר מותאמת אל מבנה הפנים והגוף.

כאשר מזמינים פאה במקום המתמחה בפאות ונעשית התאמה מדויקת, הפאה תראה טבעית ולא יוכלו להבדיל האם מדובר שיער טבעי או בפאה. לעיתים, יתכן וכי הפאה אף תראה טוב יותר ממה שנראתה האישה עם שיערה הטבעי. מאחר ומדובר בפאה העשויה שיער טבעי, ניתן להזמין אותה בהתאם לגוון הצבע ובהתאם לסוג השיער, גלי, חלק או מתולתל.

פאות לגברים

גברים נוטים לאבד את שיערם בסביבות שנות הארבעים לחייהם. בדרך כלל נשירת שיער אצל גברים הינה הליך של נשירה תורשתית, גנטית, מסוג "טיפוסית גברית". כיום, באמצעות התאמה של פאה, ניתן להסתיר את ההתקרחות.

פאה לגבר, יכולה להיות פאת ראש מלאה או פאת ראש חלקית. את הפאה מתאים בצורה מדויקת אל האזור הרצוי, ובהתאמה מלאה לצבעי השיער הטבעיים ולסוג השערה. מאחר ומדובר בפאה משיער טבעי, לא ניתן להבחין כי האדם עוטה על ראשו פאה, והתוצאה המתקבלת היא טבעית לחלוטין ומרשימה.

יתרונות הפאה

בשוק קיימים היום תכשירים שונים ומגוונים כמו תרופות ומשחות על מנת למנוע תופעות של נשירת שיער או התקרחות. לעיתים,  הגורמים לנשירת השיער וההתקרחות אינן תוצאה של גורמים חיצוניים, אלא פנימיים, תורשתיים או גנטיים, והמצב הוא כזה אשר הכדורים והמשחות אינם יכולים לעזור.

במקרים אלו, השימוש בפאה יהיה הפתרון האסתטי הטוב ביותר, המעניק את המראה הטבעי והקרוב ככל האפשר אל השיער המקורי שהיה על הראש.

להבדיל מאותן משחות וכדורים, אשר בדרך כלל משך הטיפול בהן יהיה ארוך, פאה ניתנת להזמנה ללא המתנה ממושכת. אנו יכולים להיות עם שיער טבעי על ראשינו בתוך ימים אחדים וללא צורך לסבול ולהסתובב נטולי שיער.

בעוד פתרון של השתלת שיער אינו מתאים לכל אחד, ואף עשוי לא להצליח, פאה יכולה להיות מותאמת לכל אחד מאיתנו, והפתרון הוא זמין ומהיר בניגוד לאפשרויות האחרות של התמודדות עם נשירת שיער והתקרחות. הפאה מאפשרת לנו להתאים את התסרוקת הרצויה לנו ובאורך בו אנו מעוניינים.

במידה ואנו מעוניינים בהזמנה של פאה, מומלץ לעשות זאת במקום מקצועי, אשר משתמש בשיער טבעי, על מנת שנוכל ליהנות ממראה טבעי ובלתי ניתן לאבחנה כי מדובר בפאה ולא בשיער ראשינו המקורי. כאשר מתאימים את הפאה בצורה מדוייקת, יהיה זה כמעט בלתי אפשרי לזהות כי מדובר בפאה.

Picture of אבי אפללו - מתמחה בפתרונות שיער
אבי אפללו - מתמחה בפתרונות שיער

מתמחה בפתרונות שיער ותוספות שיער רפואיות ומתקדמות באיזור הצפון. עם ניסיון של כ-23 שנה בתחום התוספות השיער.
המרפאה מנוהלת על ידי אבי אפללו, שמאחוריו, צוות עובדים המקצועי והמיומן אשר מקפידים להעניק לכל אחד מלקוחותינו שרות מקצועי ואדיב ו

מאמרים לקריאה נוספת
074-7765927
השתלת שיער בטורקיה? השאירו פרטים כבר עכשיו ונחזור אליכם בהקדם!