תוספות שיער

אנחנו יכולים לעזור לכם! השאירו פרטים לפני שיהיה מאוחר מדי!
תקציר המאמר - תוכן עניינים

עולם האופנה משתנה מרגע לרגע ואנחנו מנסים להתאים את המראה שלנו לפיו. אחת הדרכים הפופולאריות היום להשיג שינוי במראה השיער הוא באמצעות של תוספות שיער על מנת להשיג בדיוק את המראה המעודכן והנכון.

דוגמניות בינלאומיות, זמרות ושחקניות משתמשות כבר מספר שנים בשיטה של תוספות השיער על מנת לשנות את המראה שלהן מרגע לרגע. היום, גם נשים שאינן עוסקות בחיי הזוהר, יכולות להגיע לתוצאות יפיפיות על ידי שימוש בתוספות שיער.

למי מתאים תוספות שיער?

תוספות שיער מתאים לנשים שרוצות לשנות את מראה השיער שלהן מקצר לארוך אך בעיקר לנשים שסובלות מבעיה של שיער דליל. להבדיל מנשירת שיער אצל גברים, אשר נחשבת מקובלות והולמת, נשירת שיער נשים פוגעת בביטחון העצמי.

במרבית המקרים, תרופות לנשירת שיער, משחות ומסכות לשיער, לא ישיגו את הפיתרון הרצוי ואילו שימוש בתוספות שיער יעשו עבודה נפלאה ויראו טבעיות על ראשה של האישה.

סוגי תוספות שיער

לחיבור תוספות השיער לשיער הטבעי שעל הראש יש מספר סוגים.

  • טרסים – שיטת תוספות שיער המקובלת היום בעולם המתחתנות ומאפשרת תוספות של שיער טיבעי לתסרוקות מיוחדות לטקסים חד פעמיים. תוספות השיער מודבקות לשיער על ידי הדבקה קלה שנשטפת בחפיפה.
  • חרוזים – חרוז מתכת או פלסטיק אשר מחזיק מקבץ של תוספות שיער ומתחבר באמצעות דבק סיליקון לשיער הטבעי ובכך יוצר מראה מלא יותר.
  • הדבקה – השיטה הפופולארית לתוספות שיער שעלותה אינה גבוהה במיוחד. תוספת השיער מתחברת באמצעות דבק לשיער הטבעי.
  • הלחמת תוספות שיער בקראטין – אחת השיטות הבטוחות ביותר והבריאות ביותר לחיבור של תוספות שיער. הלחמת השיער בקראטין נשארת לאורך זמן ועמידה גם בעת חפיפות שיער מרובות ושימוש בפן לצורך עיצוב.
  • תוספות שיער באמצעות לייזר – שיטה נוספות ובטוחה להוספה של שיער, בעיקר בעת תוספת שיער לשיער דק או שיער דליל במיוחד.

מחיר תוספות שיער

מחירי תוספות השיער נעים בין 1,000 שקלים ל- 4,000 שקלים בהתאם לסוג התוספות ולמראה המתקבל הרצוי. מומלץ מאוד לא להתפתות למחירים זולים מידיי, שהרי, המטרה הסופית, היא גם מראה שיער נהדר ומלא וגם כזה שישמור על השיער הטבעי שלנו ולא יפגע בו.

כמו כן, מחירי תוספות השיער מתייחסים גם לסוג השיער, כאשר השיער הסיני הוא הזול ביותר, ואילו השיער הרוסי נחשב לשיער איכותי ועל כן גם מחירו היקר, אך יחד עם זאת, הוא נשאר לאורך זמן רב יותר.

טיפים לגבי תוספות שיער

  • חשוב מאוד לשים לב כי ניגשים לעשות תוספות שיער אצל איש מקצוע המתמחה בתוספות שיער ואשר עבר התמחות בנושא. רצוי מאוד כי בטרם ניגשים לעשות תוספות שיער יבדוק הספר את מצב הקרקפת והשיער ויקבע בדיוק מהי כמות התוספות הרצויה והאורך הרצוי, על מנת לא להכביד על השיער הקיים.
  • תוספת שיער אשר עשויה מחומרים איכותיים נשמרת לאורך זמן רב וניתן להלחים אותה מחדש כשלוש פעמים.
  • לאחר החיבור של תוספות השיער יש לחפוף את הראש בשמפו עדין שלא מכיל חומר בסיס. מומלץ להתייעץ עם הספר לגבי סוג השמפו. במידה ומשתמשים במרכך או במסכות, יש למרוח אותן רק על הקצוות של השיער ולא באזורי החיבור.
  • יש לגשת פעם בחודש אל הספר על מנת שיבדוק את החיבורים ואת התוספות ולבצע טיפולים משמרים על מנת להאריך את אורח חיי התוספות.
Picture of אבי אפללו - מתמחה בפתרונות שיער
אבי אפללו - מתמחה בפתרונות שיער

מתמחה בפתרונות שיער ותוספות שיער רפואיות ומתקדמות באיזור הצפון. עם ניסיון של כ-23 שנה בתחום התוספות השיער.
המרפאה מנוהלת על ידי אבי אפללו, שמאחוריו, צוות עובדים המקצועי והמיומן אשר מקפידים להעניק לכל אחד מלקוחותינו שרות מקצועי ואדיב ו

מאמרים לקריאה נוספת
074-7765927
השתלת שיער בטורקיה? השאירו פרטים כבר עכשיו ונחזור אליכם בהקדם!